שאלות ותשובות

האם זה מתאים לכולם?

היו אצלנו פסיכולוגים, רופאים, עורכי דין, שוטרים, רבנים, עובדי שופרסל. כן. בהחלט מתאים לכולם.

האם זה מתאים לזוגות שהם במשבר זוגי או על סף פרידה?

לצערנו לא. זה לא מקום טיפולי וזה לא בא במקום טיפול זוגי. למרות שכבר היה אצלנו זוג גרוש שלדבריהם בזכותנו חזרו להיות ביחד, אנחנו ממליצים ללכת קודם לטיפול.

האם המקום מתאים ללמידה למאמנים ופסיכולוגים?

היו אצלנו יותר ממאה מאמנים, מטפלים, פסיכיאטרים, קב"נים ואנשי טיפול אחרים. אחד המשובים של אחת הפסיכולוגיות הקליניות דיבר כך: "למדתי 8 שנים להיות פסיכולוגית קלינית ואני מבינה שיש לי עוד הרבה מה ללמוד". ואנו בצניעות רבה מודים לכל המטפלים על שהותם אצלנו.

ראינו שיש מסלול של שעה ומסלול של שעה וחצי. מה אתם ממליצים?

אכן שני המסלולים טובים. המסלול של שעה וחצי מדוייק יותר. ונכון יותר לזוגות אבל הבחירה בידיכם. תמיד תוכלו לבא שוב.

אז בואו תחגגו אצלנו את הזוגיות שלכם כי על זוגיות לא מוותרים.

מה מציע מסלול למשפחות - הצופן הסודי?

המסלול למשפחות מציע זמן איכות משפחתי. זמן של חוויה ייחודית לכל המשפחה. אם שאלתם עצמכם "מה עלינו לעשות כדי לתת מקום לכל אחד מילדינו"? אז זה המקום, המאפשר קשר וחיבור משפחתי. מסלול המשפחתי, מצחיק, מחבר , מאפשר התבטאות לכל אחד מבני המשפחה, מאפשר צחוק, היכרות מעמיקה עם הסודות החבויים של כל אחד מכם וזמן אמיתי של ביחד, זה המקום לסלק רגשות של קנאה וחוסר אחווה משפחתיים ולהעמיק את החיבור.

מה זה 'מעמקים' בעצם?

מעמקים נועד רק לבנים ובנות, פנויים ופנויות שבאמת רוצים קשר זוגי מחייב.

למי מיועד מסלול "מעמקים"?

מסלול זה נבנה לאחר שהגיעו אליי לא פעם גברים ונשים בודדים שחיפשו זוגיות. לדבריהם נמאס להם לחפש כמו בקטלוג את בן הזוג. ואחר כך לא קורה כלום במציאות.

לדבריהם אתרי ההיכרויות טובים, אבל מהר מאוד ניתן להבין שזה לא המקום המתאים לכל אחד ואחת. הם לא רוצים שדכנות ולא רוצים אתרים.

מתוך הדברים ששמעתי, ומתוך הבנת הכאב והבדידות, החלטתי לבנות את מעמקים.