שאלות ותשובות

האם זה מתאים לכולם?

היו אצלנו פסיכולוגים, רופאים, עורכי דין, שוטרים, רבנים, דתיים, חילונים, יהודים, ערבים,עובדי שופרסל. כן. בהחלט מתאים לכולם.

האם זה מתאים לזוגות שהם במשבר זוגי או על סף פרידה?

לצערנו לא. זה לא מקום טיפולי וזה לא בא במקום טיפול זוגי. למרות שכבר היה אצלנו זוג גרוש  שלדבריהם בזכותנו חזרו להיות ביחד, ועוד כמה זוגות במשבר עמוק שממש ביקשו להגיע, והסכמנו, ככלל זה לא טיפול, זו חוויה ריגשית של עומק. 

האם המקום מתאים ללמידה למאמנים ופסיכולוגים?

היו אצלנו הרבה מאוד, מאמנים, מטפלים,פסיכולוגים, פסיכיאטרים, קב”נים ואנשי טיפול אחרים. אחד המשובים של אחת הפסיכולוגיות הקליניות דיבר כך: “למדתי 8 שנים להיות פסיכולוגית קלינית ואני מבינה שיש לי עוד הרבה מה ללמוד”. ואנו בצניעות רבה מודים לכל המטפלים על שהותם אצלנו.

ראינו שיש מסלול של שעה ומסלול של שעה וחצי. מה אתם ממליצים?

אכן שני המסלולים טובים. המסלול של שעה וחצי מדוייק יותר. ונכון יותר לזוגות אבל הבחירה בידיכם. תמיד תוכלו לבא שוב.

אז בואו תחגגו אצלנו את הזוגיות שלכם כי על זוגיות לא מוותרים.

מה מציע מסלול המשפחות?

המסלול למשפחות מציע זמן איכות משפחתי. זמן של חוויה ייחודית לכל המשפחה. (אנחנו מאפשרים לכל ילד שיודע קרוא וכתוב ומפותח מבחינה ריגשית, להיות חלק מהפעילות שלנו), אם שאלתם עצמכם “מה עלינו לעשות כדי לתת מקום לכל אחד מילדינו”? אז זה המקום, המאפשר קשר וחיבור משפחתי. מסלול המשפחתי, מצחיק, מחבר , מאפשר התבטאות לכל אחד מבני המשפחה, מאפשר צחוק, היכרות מעמיקה עם הסודות החבויים של כל אחד מכם וזמן אמיתי של ביחד, זה המקום לסלק רגשות של קנאה וחוסר אחווה משפחתיים ולהעמיק את החיבור.

שמענו שיש לכם 3 חדרי בחירה לזוגות, "מסע בשניים" שביל פעימות הלב" ו"טיסה לאי בודד", מה ההבדל ביניהם?

“מסע בשניים”- נועד לכל הזוגות מתחילת דרכם ועד היום, הוא מתעסק בחוויית הזוגיות שלכם ונוגע בהיבטים של האישיות שלכם. “שביל פעימות הלב” מתעסק במסע הזוגי ובתקשורת הזוגית ובהחלטות המשותפות לכם. “טיסה לאי בודד” נוגע בהיבטים זוגיים ריגשיים,חושיים, כלכליים ואחרים, מתאים לזוגות צעירים ומאוד מתאים גם לזוגות שזה עתה הכירו, או שהם רוצים לבחון את הקשר שלהם ולתת לו מקום.  מתאים גם לזוגות שהם צעירים בלב ובנשמה ומוכנים לחזור לתחילת הקשר שלהם.

האם הדייט שתפס אותי מתאים גם לזוגות שזה עתה הכירו?

מסלול זה נבנה לאחר שהגיעו אליי לא פעם גברים ונשים בודדים שחיפשו זוגיות. לדבריהם נמאס להם לחפש כמו בקטלוג את בן הזוג. ואחר כך לא קורה כלום במציאות.

לדבריהם אתרי ההיכרויות טובים, אבל מהר מאוד ניתן להבין שזה לא המקום המתאים לכל אחד ואחת. הם לא רוצים שדכנות ולא רוצים אתרים.

מתוך הדברים ששמעתי, ומתוך הבנת הכאב והבדידות, החלטתי לבנות את “הדייט שתפס אותי” כדי לתת מקום לכל זוג שהכיר זה עתה ושרוצה להכיר את הצד השני לעומק ולתת מקום ללב להיפתח. לשאלה של זוגות רבים, האם הדייט שתפס אותי מתאים גם לזוגות וותיקים עם לב צעיר, התשובה היא בהחלט כן.

חדר הבחירה לזוגות - שעות פתיחה

  • ראשון  09:00 – 22:00
  • שני 09:00 – 22:00
  • שלישי 09:00 – 22:00
  • רביעי 09:00 – 22:00
  • חמישי 09:00 – 22:00
  • שישי וערבי חג  09:00 – 15:00
  • מוצ”ש 21:30-23:30

בקרו אותנו