fbpx

רעיונות לערב זוגי

זמן משותף רק של שניכם – רעיונות לערב זוגי

זוגיות היא עבודה, כולנו מכירים את המשפט הזה. עבודה שצריך להשקיע בה, לשמור עליה ולתחזק אותה. אחד המשאבים החשובים ביותר בזוגיות הוא זמן משותף, בלעדי ונקי מהסחות דעת מיותרות. אם לא מקדישים זמן לזוגיות, בלתי אפשרי לעמול עליה כראוי והיא חלילה עשויה להישחק ולהתמסמס. אז אם החלטתם לעצור את מירוץ חיי היום יום השגרתיים, ולהקדיש זמן לבילוי זוגי, כדאי שיהיה לכם מאגר רעיונות לערב זוגי. חברת הצופן הזוגי, יכולה להכניס אל המאגר בילוי חוויתי ובלתי שגרתי. באמצעות חדרי הבחירה המוצעים תצאו למסע זוגי, מחבר ומעמיק, המותאם בדיוק עבורכם ועבור הזוגיות שלכם.

רעיונות לערב זוגי ביתי

חורפי וגשום בחוץ? חזרתם מאוחר מהעבודה? לא מצאתם סידור לילדים? ישנם לא מעט רעיונות לערב זוגי בבית. ניתן להפוך את ההרגלים השגרתיים למיוחדים יותר. למשל להפוך את ארוחת הערב לחוויה מקרבת, באמצעות מוזיקה אהובה, בישול משותף של מנות שונות ומושקעות שלא בישלתם בעבר ומתוך כך לראות ולחוות יופי ושותפות גם במשימות הבית הפשוטות והשגרתיות ביותר.
אופציה נוספת לבילוי זוגי ביתי, הוא יצירה משותפת. אם יש לכם נטייה ליצירתיות ואתם לא מפחדים מקצת צבע ולכלוך, אפשר ליצור ביחד חפץ לבית אשר יוכל לנצח להזכיר לכם רגע זוגי יפה שכזה, תוכלו לשפץ רהיט אהוב שהתיישן או לצבוע קיר שיוסיף אור לחדר. היצירתיות, המקוריות והרצון להתנסות ולשנות יכולים להוסיף עניין למערכת היחסים.

דייט שבועי

מנהגים והרגלים עוזרים לנו להיות מסודרים, מאורגנים ומתוכננים. בשגרת חיי היום יום, שנהיית יותר ויותר עמוסה, אנחנו מלאים במשימות והרגלים הממלאים את היומן עד כדי שלרוב אנו לא מספיקים לשלב באופן ספונטני פעילות לתחזוק הקשר ולכן יש להכניס יום ושעה קבועים בהם יוצאים לבילוי זוגי שבועי. מנהג זה יגרום לכם להקפיד על שגרת זמן בה מתחזקים את היחסים.
ישנן אין ספור רעיונות לערב זוגי, אך חשוב מדי פעם גם לגוון ולעשות דברים יוצאי דופן שאיננו רגילים לעשות. הצופן הזוגי הינה חברה ותיקה לבילויים זוגיים, המציעה חוויה בלתי שגרתית בה תעברו מסע כיפי ומחבר אל עבר צפני הזוגיות בכלל ושלכם האישית בפרט. וכן, יש לכם שתי אופציות, האחת לצאת למסע זוגי מחוץ לבית, אל מתחמי הצופן הזוגי או אולי להזמין את קופסת "הדייט שתפס אותי" המכילה 7 תחנות כיפיות ומגניבות שניתן לבצע אותם אצלכם בבית או אפילו במקום כייפי ונהדר בטבע הסמוך לבתכם.

ערב זוגי

הגיע הזמן להשקיע קצת בזוגיות אתם לא חושבים? בתוך כל הדברים שאתם עושים, בתוך עומס של מטלות, אירועים, פגישות בעבודה, טיפול בילדים, הגיע הזמן שלכם להשקיע ולקבוע ערב זוגי. כמו כל דבר גם הזוגיות, אם לא נשקיע בקשר לא נצליח לשמור על החברות והתשוקה. אם אתם מחפשים רעיון יוצא דופן, אם אתם מחפשים פעילות מיוחדת כדי 'לשבור שגרה', אנחנו רוצים להציע לכם לבקר אצלנו, במתחם חדרי הבריחה "שביל פעימות הלב". במתחם המיוחד שלנו תוכלו ליהנות מפעילות זוגית בתוך חדר בריחה מעוצב היטב, מלא חידות תהליכים מובנים ופעילות ריגשית, אשר נבנה במיוחד כדי להעצים ולחזק את הקשר הזוגי.

כמה מילים על חדר הבחירה-לא בריחה לא טעינו.

מי שלא יודע מה זה חדר בריחה, אנחנו נסביר כעת הכל. מדובר על הטרנד הפופולארי של השנים האחרונות. המתחם בנוי על ידי חיבור של חדרים, מעוצבים בקפדנות. בכל חדר, כל פריט, עלול להיות רמז שיוביל לחידה הבאה. הרעיון הוא לפתור את כל החידות כדי לפתור את התעלומה הגדולה, אשר משמשת בתור 'סיפור מסגרת'. מי שכבר בילו בחדר בריחה מספרים כי התחושה היא קצת כאילו קיבלתם הזדמנות 'לחיות בסרט'.

ערב זוגי מהסוג הזה הוא לא רק הזדמנות לבלות ביחד, אלא, זו הזדמנות ליצור זכרונות משותפים. במקום לשבת שוב במסעדה הקבועה, במקום ללכת שוב לחוץ לארץ או לטיול בצפון, כאן, אנחנו מזמינים אתכם לא רק לבלות ביחד, כי אם להעמיק אל תוך הקשר הזוגי.

מה הופך את המתחם שלנו מיוחד באמת

הקמנו את מתחם חדרי הבחירה (לא בריחה, כי אצלנו בוחרים ולא הבורחים) ,'שביל פעימות הלב', מתוך מטרה לקחת רעיונות מהעולם הטיפולי ולשלב אותם בחוויה כוללת. ערב זוגי יכול להיות ההזדמנות שלכם לצאת מאיזור הנוחות, לקחת את היכולות שלכם לקצה ולגלות אחד על השניה דברים חדשים.דווקא בעידן בו כל אחד מאיתנו חייב להישאר זמין במקום העבודה, לילדים ובעידן בו נדמה כאילו הקשר הזוגי הוא הדבר האחרון שיש טעם להשקיע בו, אנחנו מזמינים אתכם לכמה שעות מיוחדות, בהן תוכלו להתעלם מכל רעשי הרקע ולהשקיע במה שחשוב באמת.

אם תרצו לקבוע תאריך או לשאול שאלות, אנחנו כאן.

לשיחת טלפון